Akcja - Plac zabaw dla Malborka Nivea - głosujmy !

11 maja rozpoczęło się głosowanie w konkursie "Podwórka Talentów Nivea 2018", do którego zgłosił się również Malbork. Do zgłoszenia trzeba było nagrać krótki film z udziałem dzieci prezentujących swoje talenty. Możesz obejrzeć go powyżej. - W tym roku podjęliśmy próbę zdobycia placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców Malborka. Taki plac zabaw mógłby powstać przy ulicy Kotarbińskiego (obok dawnego skateparku przy sklepie Intermarche). Jeśli wygramy, podwórko talentów Nivea będzie służyć wszystkim maluchom z naszego miasta - informuje Urząd Miasta Malborka. Nivea ma do rozdania 20 podwórek, a chętnych jest o wiele więcej, dlatego ważne jest, by zachęcić do głosowania rodzinę i znajomych, a potem pamiętać, by codziennie oddawać głos. To niewiele zachodu. Wystarczy zarejestrować się na stronie konkursowej NIVEA , a potem odszukać lokalizację, na którą chcesz głosować - oczywiście Malbork.

Głosowanie potrwa do 21 czerwca.

Głos należy oddawać codziennie raz dziennie aż do 21 czerwca. 1. W pierwszej kolejności należy się zarejestrować. 2. Na podany przy rejestracji e-mail zostanie przesłana wiadomość w celu potwierdzenia konta. 3. Po potwierdzeniu konta należy się zalogować i oddać głos :) Liczymy na Państwa głosy !!

Link do głosowania: https://podworko.nivea.pl/uzytkownik/logowanie

Data dodania: 2018-05-15 20:14:54