Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku Imienia Kazimierza Jagiellończyka

Apel - bezpieczeństwo podczas ferii zimowych (kl.IV-VII)

Ferie zimowe to czas wolny od zajęć szkolnych. Wszyscy uczniowie czekają na nie z utęsknieniem. Niemniej w tym okresie nie wolno zapominać o właściwym zachowaniu. W dniu dzisiejszym ( 25.01.2018) na korytarzu szkolnym odbył się apel, którego głównym celem było utrwalenie zasad bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Rady i przestrogi, jak właściwie zachować się na śniegu i lodzie, usłyszeli nasi uczniowie z klas IV-VII od opiekuna Samorządu Uczniowskiego – pani, Ewy Lemańczyk. Spotkanie zakończył dyrektor szkoły, pan Paweł Guzow, życząc wszystkim miłych, udanych, a przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych. Miejmy nadzieję, że uczniowie po tym wyjątkowym czasie powrócą do ,,dziewiątki'' pełni energii do nauki.