Apel – Bezpieczne Ferie Zimowe dla klas 0 - III

W dniu 6 lutego 2019 roku odbył się apel dla uczniów klas 0-III pod hasłem "Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe’’. W zimowy nastrój wprowadzili zebranych na holu kolegów i koleżanki -uczniowie klasy2 b, którzy przebrani w zimowe stroje, śpiewali zimowe piosenki. Następnie dzieci przy szkolnej scenie obejrzały pouczającą inscenizację, w której uczniowie klasy 2 b, na czele z ,,Zimą’’ zachęcali do aktywnego i zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu i uprawiania sportów zimowych. Przekazali też wskazówki dotyczące prawidłowego ubierania się w tym okresie. Apel przygotowały panie: Jolanta Okrucińska i Katarzyna Giza.

Data dodania: 2019-02-06 12:19:55
Data edycji: 2019-02-10 18:50:36