,,Bajka dla małych i dużych'' kl. Vd dla ,,zerówki''

Kolejne spotkanie starszych kolegów z młodszymi już za nami. Tym razem uczniowie klasy 5 d zapoznali zerówkowiczów z opowieścią Lucyny Krzemienieckiej pt. "O wiośnie w lesie i wiewiórki ważnym interesie". Dzieci poznały tę część historii, w której krasnal Hałabała czeka na wiosnę. Zabawna historyjka sprawiła, że uśmiechy z twarzy nie schodziły, a kiedy do sali weszła Pani Wiosna z koszem kwiatów zrobiło się radośnie i kolorowo. Po wysłuchaniu opowiadania najmłodsi uczniowie naszej szkoły przystąpili do pracy plastycznej. Mieli za zadanie pokolorować Panią Wiosnę i przyozdobić jej suknię kolorowymi kwiatkami. Na zakończenie wspólnego spotkania zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.

Data dodania: 2019-03-28 20:42:24
Data edycji: 2019-03-28 21:20:52