Bal karnawałowy starszych klas IV- VIII

Już cyklicznie, jak co roku odbył się w naszej szkole na holu głównym, bal karnawałowy przygotowany przez Samorząd Uczniowski. W czwartkowe popołudnie hol zamienił się w magiczne miejsce, do którego przybyli: policjanci, piękne księżniczki i wróżki, superzłoczyńcy czy batmani”. Na parkiecie pląsały księżniczki, wróżki, królewny i supermeni. Na tą wyjątkową okazję Uczniowie z Samorządu zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną wcześniej muzyką. Nasze dzieci świetnie bawiły się uczestnicząc w zabawach i konkursach ( na najładniejszy strój, taniec na gazecie i inne ) prowadzonych przez szkolnych wodzirejów. Tego popołudnia ( od 16:30 do 19:00 ) było niezwykle radośnie, kolorowo i zabawnie.

Data dodania: 2020-02-07 09:48:21
Data edycji: 2020-02-07 10:06:23