Biblioteczne czytanie ,,Opowieści Wigilijnej ''

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia 19 grudnia br. w czytelni szkolnej odbyło się wspólne czytanie "Opowieści Wigilijnej" Karola Dickensa. Aby poczuć zbliżający się świąteczno-zimowy klimat warto, jak co roku, przypomnieć sobie tę niewielką książeczkę Dickensa, tak, aby z optymizmem pozytywnie przygotować się do tego wyczekiwanego wydarzenia. Dzisiaj chętni uczniowie-czytelnicy ( klasy IV-VII ) z naszej szkoły włączyli się w akcję głośnego czytania zorganizowaną przez szkolnych bibliotekarzy. Fragmenty czytane przez uczniów, utworu Karola Dickensa nadal są uniwersalne dlatego, iż powieść ta jest wyrazem ludzkiej tęsknoty za dobrocią i prawdziwą chęcią czynienia dobra. Czytanie ,,Opowieści Wigilijnej’’ – odbywało się z podziałem na role. Dziękujemy za udział aktywowi bibliotecznemu.

Data dodania: 2019-12-19 18:38:23
Data edycji: 2019-12-19 18:42:12