Czytelnicy naszej biblioteki na spotkaniu autorskim (,,Z książką na walizkach'')

W miniony piątek (05.10.18) grupa czytelników naszej szkolnej biblioteki miała szansę przenieść się w świat dziecięcych przygód i radości za pośrednictwem literatury dla dzieci i młodzieży. W tym oto dniu malborska Mediateka gościła na spotkaniu autorskim pana Pawła Beręsewicza, autora powieści i opowiadań adresowanych dla młodzieży. Na początku spotkania pisarz w ciekawy sposób opowiedział o przebiegu własnej kariery zawodowej uczestniczącym w spotkaniu czytelnikom. Później natomiast zaczęły się już rozmowy o książkach, bohaterach swoich książek, inspiracjach. Nasza szkolna grupa czytelnicza energicznie brała udział w spotkaniu, zadając wiele pytań. Na zakończenie autor rozdawał autografy i wpisywał dedykacje do swoich książek. Do biblioteki szkolnej trafił też autograf z dedykacją, umieszczony w antyramie. Na pewno dla wszystkich naszych szkolnych czytelników było to spotkanie pełne wrażeń, o którym długo będą pamiętać.

Data dodania: 2018-10-08 16:55:45
Data edycji: 2018-10-08 17:04:17