Dwudniowa wycieczka do Łeby klasy V B i V D

W pierwszym dniu zwiedziliśmy Sea Park, gdzie mogliśmy obejrzeć niesamowite pokazy tresury foki szarej i uchatek kalifornijskich. Kolejną atrakcją było Oceanarium Prehistoryczne, w którym zobaczyliśmy najciekawsze prehistoryczne stworzenia wodne żyjące w głębinach oceanu od ok. 350 milionów do 1,5 miliona lat temu. Wieczorem mogliśmy ogrzać się przy ognisku zajadając pyszne kiełbaski. Kolejny dzień i dalsze atrakcje: Słowiński Park Narodowy, rejs statkiem po jeziorze Łebsko, wędrówka na wydmę Łącką i oczywiście podziwianie zapierających dech widoków na ruchome wydmy, jezioro Łebsko z jednej strony i Morze Bałtyckie z drugiej. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie wyrzutni rakiet V1 i V2. Dwa dni wspaniałej zabawy szybko minęły, ale pozostały nam wspaniałe wspomnienia.

Data dodania: 2019-05-16 21:46:41
Data edycji: 2019-05-21 13:08:08