Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Jak co roku w październiku w naszej ,,dziewiątce'' odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwana Dniem Nauczyciela. Aby uczcić to święto uczniowie z Samorządu Szkolnego, wręczali nauczycielom oraz pracownikom szkoły kwiaty i składali życzenia. Uczennice z klasy VII b i klas młodszych pod okiem p.Janiny Łańko przygotowały część artystyczną w którym uczniowie w śmieszny sposób prezentowali odczucia uczniów na zajęciach w szkole pt. ,,Ananasy z naszej klasy''. Swoje talenty recytatorskie zaprezentowały również, uczennice z klas VI , które w takt podkłądu muzycznego recytowały utwory np. ,,Ada co podpowiada”, „ Wiesia strojnisia''. Po części artystycznej głos zabrał pan Dyrektor Paweł Guzow, który złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękował za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczył wybranym nauczycielom nagrody Dyrektora.

Data dodania: 2019-10-11 15:41:29
Data edycji: 2019-10-11 16:41:50