Dzień mamy i taty w kl. ,,0’’

Dzień mamy i taty w  kl. ,,0’’

29 maja ( środa )w naszej ,,zerówce’’ odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. W tym wyjątkowym dniu, ,,zerówkowicze’’ zaprezentowali program artystyczny, na który składały się: piosenki i wierszyki dla mamy i taty. Przedszkolaczki wspaniale zaprezentowały się recytując i inscenizując wiersze. A to wszystko dla najważniejszych kobiet i panów w życiu czyli ich ukochanych mam i tatusiów, którzy razem z dumą i wzruszeniem podziwiali artystyczne popisy swoich milusińskich. Na koniec każdy rodzic otrzymał wykonane z bibuły i papieru serduszko oraz własnoręcznie wykonany przez dzieci świecznik. Opiekunem grupy jest p. Marta Milewska-Sikora.

Data dodania: 2019-05-30 08:51:56
Data edycji: 2019-05-30 09:07:36