I miejsce i nagroda za ,,Akcję Sprzątanie Świata’’

Dnia 06.11.17 w Urzędzie Miasta Malborka podsumowano tegoroczną akcję „Sprzątanie Świata - Nie ma śmieci – są surowce”, w której brały udział malborskie szkoły. Patronat nad konkursem objęła po raz kolejny znana firma francuska ,,E.Leclerc’’, która ufundowała atrakcyjne nagrody dla szkół. Miło nam nadmienić, że z pośród malborskich placówek oświatowych najlepszą okazała się nasza ,,dziewiątka’’, która wyróżniła się swoimi działaniami pro-ekologicznymi. Zajęliśmy I miejsce, a koordynatorem akcji była Pani Ewa Lemańczyk. Podsumowanie całej akcji odbyło się w gabinecie burmistrza Malborka. Podczas spotkania z burmistrzem i przedstawicielem firmy ,,E.Leclerc’’ Pani dyrektor szkoły odebrała nagrodę – mini projektor full hd. Na pewno bardzo się on przyda uczniom na zajęciach lekcyjnych.