I miejsce Magdaleny Krzemianowskiej w rejonowym etapie Wojewódzko - Metropolitarnego Konkursu Biblijnego

Miło jest nam poinformować, że Magda Krzemianowska z klasy 6 b zajęła I miejsce w rejonowym etapie Wojewódzko - Metropolitarnego Konkursu Biblijnego i będzie reprezentować naszą szkołę w Rumii na wojewódzkim etapie konkursu. Dzieci z klasy 2 a w rejonowym etapie Wojewódzko - Metropolitarnego Konkursu Plastycznego z Dziejów Apostolskich zajęły: I miejsce - Iga Kratewicz i II miejsce Miłosz Gajek. Nauczyciel prowadzący uczniów - Bożena Chmielnicka.

Serdecznie gratulujemy!