I my graliśmy z WOŚP

Nauczyciele i uczniowie ,,dziewiątki’’ grali w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny Wielki Finał WOŚP w Malborku" tradycyjnie odbył się w niedzielę 12.01.20 w auli Szkoły Podstawowej nr 5. Na ten dzień uczniowie i nauczyciele przygotowują różne gadżety na licytacje, przynoszą różne rzeczy z własnych kolekcji, przygotowują pyszne łakocie, angażują się w występy artystyczne i muzyczne podczas finałowej akcji. W malborskim Finale ,,Dziewiątka’’ wystąpiła w auli z zespołem wokalnym ,,Canto’’ i ,,Dziewiąteczki’’ – akompaniament p.Łukasz Rosiak i ,,stoiskiem kwiatowym’’ ( była też przygotowana prazona  kukurydza )– p.Ela Szymankiewicz, Monika Pozorska, Magdalena Pawłowska, Marta Sikora i Grażyna Długokęcka. Ten Finał jak każdy po prostu był jak co roku niesamowity, radosny i gwarny. Więcej informacji i zdjęć z finału znajduje się na lokalnych stronach internetowych.

Data dodania: 2020-01-13 14:09:56
Data edycji: 2020-01-13 15:52:24