Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku Imienia Kazimierza Jagiellończyka

II m. ,,Maski'' w XVI powiatowym konkursie amatorskich zespołów teatralnych

Dnia 23.11.17 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku odbył się konkurs amatorskich zespołów teatralnych pod hasłem "Zielone światło dla bezpieczeństwa". Nadrzędnym założeniem konkursu było zwiększenie zaangażowania uczniów oraz nauczycieli w działalność na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci oraz uwrażliwianie uczniów na konieczność przestrzegania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach . W turnieju uczestniczyły zespoły uprawiające różnorodne formy teatralne w tym i nasi przedstawiciele. Opiekę nad naszym zespołem ,,Maska’’ sprawują Panie – Marta Sikora i Magdalena Pawłowska. Wysoki poziom artystyczny jaki przedstawił nasz amatorski zespół, ułatwiło pracę jury, które przyznało ,,dziewiątkowej’’ ekipie II miejsce wśród wielu wykonawców. Należy zaznaczyć, że w naszym przedstawieniu pt. ,,Dla kogo odblaski, kto nosi odblaski’’ wszystkie środki przekazu zostały doskonale wykorzystane.