Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku Imienia Kazimierza Jagiellończyka

II Miejsce Canto w Konkursie wokalnym!

W ramach festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce, w dniu 18 stycznia w malborskiej,, Makulaturze'', odbył się konkurs wokalny dla uczniów i zespołów klas 4-7 Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentował zespół Canto ( w kategorii zespoły ) zajmując II Miejsce na podium. Canto wykonało dwie kolędy - Wśród nocnej ciszy i Przybieżeli do Betlejem. Akompaniament wykonał na żywo opiekun zespołu pan Łukasz Rosiak. W konkursie indywidualnym brała również udział naszą uczennica Nikola Szymczak, wykonując kolędy ,,Lulajże Jezuniu'' oraz ,,Przybieżeli do Betlejem''. Zespołowi Canto serdecznie Gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.