II miejsce zespołu ,,Dziewiąteczki'' w konkursie Pieśni Religijnej

Nasze szkolne zespoły wokalne ,,Dziewiąteczki" i ,,Canto" wzięły udział w II Żuławskim Konkursie Pieśni i Piosenki Religijnej, który odbył się 12 kwietnia 2018 roku w Nowym Stawie. Zespół Canto w składzie : Nikola Szymczak, Dawid Ciszkiewicz, Dominika Strąk, Mają Prociak i Oliwia Prociak otrzymały dyplomy za udział w konkursie. Natomiast zespół ,,Dziewiąteczki'' zajął II miejsce na podium. W składzie zespołu byli: Oliwia Tetkowska, Alicja Feta, Wiktoria Szczepańska, Amelia Klinkosz oraz Zuzanna Jankiewicz. Reprezentantki zespołu ,,Dziewiateczki'' wykonały piosenkę ,,Nasz Bóg jest wielki", do której akompaniował nauczyciel prowadzący p. Łukasz Rosiak. Natomiast zespół ,,Canto'' zaśpiewał piosenkę ,,Kiedy w jasną spokojna, cichą noc". W konkursie wzięło udział ok. 30 podmiotów wykonawczych z różnych placówek oświatowych. Gościem specjalnym na konkursie był ks. biskup Antoni Długosz, znany z programu telewizyjnego ,,Ziarno". Nie zabrakło również biskupa elbląskiego Ks. Jacka Jezierskiego. Gratulacje dla naszych wykonawców !

Data dodania: 2018-04-12 19:02:24
Data edycji: 2018-04-13 13:20:22