Innowacja pedagogiczna klasy V d i ,,zerówki’’

Uczniowie klasy Vd i oddziału przedszkolnego są adresatami innowacji pedagogicznej, którą realizują panie: M.Pawłowska, M.Sikora-Milewska i M.Chaja, pt.,,Bajka dla małych i dużych’’. Celem innowacji jest wskazanie wartościowego spędzania czasu wolnego polegającego na słuchaniu i czytaniu bajek, rozwijanie postawy koleżeństwa i wzajemnej życzliwości oraz integracja uczniów. W środę 17 X uczniowie klasy V d zaprezentowali ,,zerówkowiczom ’’ wiersz Jana Brzechwy ,,Na straganie’’. Po przeczytaniu utworu odbyła się krótka rozmowa starszych kolegów z młodszymi, zachęcająca do jedzenia warzyw. Przedszkolaki otrzymały od piątoklasistów marchewki i jabłka, z których na koniec zajęć zrobiły pyszny sok. ,,Zerówkowicze’’ już nie mogą doczekać się kolejnego spotkania.

Data dodania: 2018-10-19 10:51:08
Data edycji: 2018-10-19 11:22:53