Karnawałowa dyskoteka na holu szkolnym

Dnia 17.01.2018 przebrani za swoich ulubionych bohaterów filmów i bajek przybyli na dyskotekę karnawałową zorganizowaną przez Samorząd Szkolny uczniowie ,,dziewiątki’’. Społeczność szkolna bawiła się jak co roku na holu głównym szkoły. Hol udekorowano papierowymi wstęgami i lampionami. Fantastyczną zabawę z różnymi konkursami i wspólnymi tańcami prowadzili szkolni didżeje serwujący muzyczne hity artystów takich jak np. Lanberry, Zenek Martyniuk, Sławomir, Louis Fonsi i inni. Na szkolnym parkiecie uczniowie rywalizowali ze sobą w konkursach m.in. na najciekawsze przebranie czy taniec z balonem. Wszyscy karnawałowicze wyśmienicie integrowali się przy wspólnych tańcach.