KIERMASZ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH W NASZEJ SZKOLE

Kilkanaście dni przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył kiermasz ozdób świątecznych. Na specjalnie przygotowanym stoisku znajdującym się na holu, znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choineczki z szyszek, przepiękne stroiki, bombki, aniołki, świeczki itp. Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe. Prócz tego, można było kupić słodkie ciastaka i mufinki. Kiermasz wzbudzał ogromne zainteresowanie zarówno uczniów , jak i rodziców. Kiermasz przygotowany został przez rodziców uczniów z klasy II a.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim paniom biorącym udział w przedświątecznej akcji.