Kiermasz Wielkanocny u nas

Tak się składa, że od jakiegoś czasu w murach ,,dziewiątki’’ organizowane są kiermasze okolicznościowe, które inicjują rodzice naszych uczniów. Tym razem kiermasz wielkanocny został przygotowany przez mamy uczniów z klasy 1 a. Przez dwa dni można, było kupić śliczne, własnoręcznie wykonane, często przy współudziale uczniów, ozdoby świąteczne. Na szkolnych ławach można było przebierać w różnorodnych cudeńkach - zajączkach, pisankach, koszyczkach, kurczaczkach i innych atrybutach świątecznych. Takich nietuzinkowych ozdób wykonanych z różnych materiałów nie kupi się w żadnym sklepie. Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy zakupili te wielkanocne ozdoby, które zapewne znajdą się na wielkanocnych stołach.

Data dodania: 2018-03-23 09:14:40
Data edycji: 2018-04-10 19:44:58