Klasy I a i I b w Nowej Holandii

Dnia 14 maja najmłodsze klasy z naszej szkoły, czyli klasy 1 a i 1 b uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Rodzinnego Parku Rozrywki „Nowa Holandia” pod Elblągiem. Jako, że tego dnia pogoda dopisywała, to pierwszoklasiści mogli cieszyć się całym mnóstwem ,,holenderskich’’ atrakcji. I tak np. na terenie Parku Rozrywki znajdują się ścieżki edukacyjne o tematyce ekologicznej, repliki dinozaurów, osada wikingów oraz liczne atrakcje rozrywkowe jak: zjeżdżalnie, bujawki itp. Na terenie Parku Rozrywki można też zwiedzać Mini Zoo oraz ptaszarnię. Nasi pierwszoklasiści odbyli też rejs statkiem po kanale. Ale największe wrażenie wywarł na uczniach Lew Gigant, który jest wizytówką Parku Rozrywki. Po zwiedzaniu obiektu i szaleństwach dzieci posiliły się obiadem w miejscowej restauracji. Zadowoleni powróciliśmy z powrotem, autokarem do Malborka.

Data dodania: 2018-05-16 12:26:40
Data edycji: 2018-05-16 12:42:12