KONFERENCJA - Edukacja dla zdrowia

W dniu 29.05.2018 w sali konferencyjnej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku odbyła się konferencja dla szkolnych koordynatorów Szkół Promujących Zdrowie. Uczestnik od powitała dr M. Kończył Pomorski Kurator Oświaty. Wśród omawianych tematów znalazły się m.in. "Promocja Zdrowego Stylu Życia w przepisach prawa", " Prawidłowe nawyki żywieniowe", "Narkotyki jako problem życia publicznego w Polsce", " Wytyczne dotyczące problemu ciężkich plecaków", "Upowszechnianie idei programu Szkoła Promująca Zdrowie". Uczestnicy zapoznali się także z "Przykładami dobrej praktyki" w Przedszkolu "Słoneczna kraina" w Starogardzie Gdańskim oraz Szkole Podstawowej nr 80 w Gdańsku. W konferencji uczestniczyła Ewa Lemańczyk - szkolny koordynator programu Szkoła Promująca Zdrowie w naszej szkole.

Data dodania: 2018-05-30 22:13:01
Data edycji: 2018-05-31 14:24:40