Konkurs pięknego czytania w klasie 1 ,,a’’

Dzisiaj, 27 kwietnia odbył się w klasie 1 ,,a’’ konkurs pięknego czytania, który zorganizowała wychowawczyni p. Gabriela Furchel we współpracy z biblioteką szkolną. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie. Konkurs przebiegał pod hasłem ,, Wszyscy kochamy książki”. Każdy mały uczeń czytał fragment ulubionej bajki, baśni czy opowiadania. Często były to humorystyczne czytanki. Pierwszoklasiści w trakcie czytania oceniani byli za: modulowanie i intonację głosu oraz poprawność i tempo czytania. W konkursie zwyciężyła uczennica Nikola Pietranis. Celem tego konkursu było: doskonalenie umiejętności pięknego czytania, kształtowanie kultury czytelniczej oraz uczenie rywalizacji w miłej atmosferze.

Data dodania: 2018-04-27 11:22:28
Data edycji: 2018-04-27 11:23:56