Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Nasza szkoła po raz pierwszy zorganizowała Miedzyszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Odbył się on w 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Na nasze zaproszenie odpowiedziały malborskie szkoły SP2, SP3, SP6. Uczestnicy walczyli w dwóch kategoriach klas I-III i IV- VIII. Komisja konkursowa złożona była z nauczycieli którzy przygotowywali dzieci ze wszystkich szkół którym przewodniczyła pani wicedyrektor dyrektor Krystyny Krysik. Nagrody otrzymali: W kategorii klas I-III; I miejsce- Aurelia Kosobucka SP 9, II miejsce - Nikola Pietranis SP 9. W kategorii klas IV-VIII: I miejsce - Nadia Rakowska SP 2, II miejsce - Nikola Kuzikowska SP 2, III miejsce - Zuzanna Olejnik SP 9, III miejsce - Zuzanna Detmer SP 6. Wyróżnienie - Dominika Strąk SP 9. Wykonawcy, nauczyciele włożyli wiele pracy w przygotowanie występów. Koordynatorem konkursu oraz nauczycielem który przygotował dzieci z naszej ,,dziewiątki,, był p. Łukasz Rosiak. Za przygotowania i prowadzenie konkursu odpowiadała również pani Katarzyna Giza, zaś nagłośnieniem operował p. Andrzej Pokora. Na scenie pojawił się również szkolny zespół ,,Canto'', który wprowadził uczestników w zmagania konkursowe ,,Mazurkiem Dąbrowskiego''. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody. Mamy nadzieję, że za rok na nasze zaproszenie odpowie jeszcze więcej malborskich szkół. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!