Mistrzostwa szkół podstawowych w piłce nożnej ( chłopców i dziewcząt )

Dnia 8 maja na boisku ,,Orlik 2012’’ przy SP nr 5, odbyły się Mistrzostwa Malborka szkół podstawowych w piłce nożnej chłopców i dziewcząt (klas IV- VI). W zawodach drużyny, rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym" w grupach. Właściwie to każdy mecz obfitował w dużą ilość bramek i akcji podbramkowych. Niejednokrotnie dochodziło też do ostrych starć, co świadczyło o wielkiej ambicji graczy. Nasze drużyny potwierdziły dobrą formę, spisały się całkiem nieźle ocierając się o najniższy stopień podium. Obie sklasyfikowano na czwartych pozycjach. Opiekunami ekip byli: p. Marzena Kratewicz i p. Paweł Guzow.

Data dodania: 2018-05-08 20:35:02
Data edycji: 2018-05-08 20:35:58