Młodzi artyści na „Dziewiątkowej” scenie

Środowe popołudnie 8.01.2020 upłynęło w naszej szkole na spotkaniu z „kulturą wyższą”. Na szkolnej scenie zaprezentowali się młodzi artyści naszej placówki. Jedni śpiewali, inni zaś grali na takich instrumentach jak: keyboard, pianino, flet prosty, akordeon czy gitara. Wszyscy wykonawcy pięknie i na żywo prezentowali przygotowane kolędy i pastorałki. Dopisała również publiczność, która głośno nagradzała piękne wykonania kolędowe. Wśród wykonawców byli uczniowie od I do VIII klasy naszej szkoły. Na żywo zaprezentowali się: Roksana Majsterek, Aurelia Kosobucka, Nikola Pietranis, Nikola Dysko, Wiktoria Szczepańska, Hania Sypniewska, Klara Daszkiewicz, Paweł Baran, Alicja Stachurska, Adrianna Kratewicz, Julia Lorek, Aleksandra Pozorska, Wiktoria Józefowicz, Jakub Okulus, Nikola Szymczak, Kinga Sołtkiewicz, Sandra Terebun, Julia Gwiazdowska, Alicja Jonatowska, Weronika Kulińska oraz zespół Canto. Pomysłodawcą Prezentacji Młodych Artystów i prowadzącym całe wydarzenie był nauczyciel muzyki, pan Łukasz Rosiak, który również występował w roli akompaniatora. Za obsługę muzyczną i nagłośnienie wydarzenia odpowiedzialny był pan Andrzej Pokora. Zwieńczeniem uczty muzycznej był piękny występ szkolnego koła teatralnego „Kaziki” pod przewodnictwem pani Moniki Pozorskiej. Przedstawienie nosiło tytuł „Niech żyje miłość”.

Data dodania: 2020-01-09 08:35:33
Data edycji: 2020-01-09 08:51:12