Na medal w biegach przełajowych !

Po drugim weekendzie października (9.10.19) odbyły się Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które tradycyjnie odbyły się na ,,polanie,, w Parku Miejskim. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy i dziewczęta pod opieką p.Grzegorza Esz i p. Marzeny Kratewicz. Nasza szkolna reprezentacja spisała się bardzo dobrze a najlepsze wyniku osiągnęły dziewczęta, zajmując I miejsce w Malborku, a drugie w Powiecie. Drużyna złożona z chłopców, również zanotowała sukces lokując się na najniższym stopniu podium w Malborku. Niewątpliwie rywalizacja międzyszkolna była w tym roku wyrównana i zacięta, szczególnie na ostatnich metrach.

Tym bardziej, wszystkim naszym reprezentantom i opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2019-10-09 16:00:12
Data edycji: 2019-10-09 21:06:50