Na wycieczce w nadmorskiej Łebie ( V b i V c )

W połowie maja uczniowie klas VC i VB byli na trzydniowej wycieczce w Łebie. W programie wyjazdu znalazła się wizyta Sea Parku, gdzie obejrzeliśmy m.in ciekawe pokazy tresury fok i uchatek, byliśmy w Słowińskim Parku Narodowym, płyneliśmy statkiem po jeziorze Łebsko, "wdrapaliśmy" się na wydmę Łącką, skąd rozciągał się wspaniały widok na ruchome wydmy, jezioro Łebsko z jednej strony i Morze Bałtyckie z drugiej. Zabawom na piasku oddaliśmy się bez reszty. Potem zwiedziliśmy wyrzutnie rakiet V1 i V2. A ostatniego dnia "błądziliśmy" w Labiryncie Harrego Pottera. Trzy dni wspaniałej zabawy szybko minęły. Pozostały nam wspomnienia i kolorowe zdjęcia .