Nagroda dla ,,dziewiątki’’ za akcję ,,Sprzątanie Świata’’

Wczoraj w malborskim Urzędzie Miasta podsumowano tegoroczną akcję „Sprzątanie Świata", którą przeprowadziły malborskie szkoły podstawowe, w tym i nasza ,,dziewiątka’’. W tym roku, podobnie jak i poprzednim patronat nad konkursem objęła firma E.Leclerc, która ufundowała atrakcyjne nagrody. Podsumowanie akcji odbyło się w gabinecie burmistrza Malborka, a naszą szkołę reprezentowała pani wicedyrektor Krystyna Krysik, która odebrała z rąk dyrektor firmy E.Leclerc w Malborku Pani Barbary Borowskiej nagrodę rzeczową w postaci urządzenia wielofunkcyjnego marki ,,HP’’ za szczególne zaangażowanie w akcję. Koordynatorką akcji w naszej placówce, jest pani Ewa Lemańczyk. Gratulujemy sukcesu!

Data dodania: 2018-10-30 10:30:55
Data edycji: 2018-10-30 10:34:11