Nagrody w konkursie ekologiczno-plastycznym

Dzisiaj wręczono wyróżnienia w Szkolnym Konkursie Ekologiczno-Plastycznym pt. ,,Zwierzęcy bohaterowie bajek i baśni’’. Konkurs, którego pomysłodawcą i organizatorem jest p.Urszula Tez i p.Luba Basiak-Deptuła odbył się w naszej szkole już po raz dziewiętnasty i cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Wyróżniono prace uczniów z klas:

Dorian Gliński z 3c, Filip Żuk z 3c, Małgorzata Pluszczyńska z 3c, Iga Kratewicz z 3a, Michał Matuszak z 4a, Nadia Lewandowska z 4a, Jan Redmer z 2a, Miłosz Gajek z 3a, Marcel Gajek z 3a, Agnieszka Redmer z 4b, Wiktoria Sobolewska z 3c, Dawid Wiatrowski z 4a, Cezary Bączkowski z 4a, Natalia Wochna z 3c, Wojciech Urban z 2 b, Mateusz Świątkowski z 3c, Roksana Majsterek z 2a, Igor Wierciński z 2b.

Data dodania: 2019-10-16 11:18:07
Data edycji: 2019-10-16 11:19:43