Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku Imienia Kazimierza Jagiellończyka

Najlepsi uczniowie w I semestrze z klas IV - VII

Przedstawiamy uczniów SP 9, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2017/2018.Uczniowie ci otrzymają stypendia burmistrza miasta. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen od 5,36. Kratewicz Adrianna 5,36 [IVb] Krzemianowska Magdalena 5,36 [Vb] Neubauer Marcel 5,45 [VIa] Gawryluk Amelia 5,36 [VIIa] Sidor Julia 5,36 [VIIa] Najbardziej uzdolnieni i pracowici uczniowie zostali nagrodzeni przez dyrektora szkoły słodkim upominkiem. Prócz tego uhonorowano dyplomami uczniów biorących udział w konkursie ,,Szkolny Mistrz Sałatki’’. Wielkie gratulacje dla wszystkich wyróżnionych!