Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku Imienia Kazimierza Jagiellończyka

Najzdolniejsi nagrodzeni stypendiami Burmistrza

Dzisiaj 28 lutego 2018 roku w sali konferencyjnej Szkoły Łacińskiej odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów - Nagród Burmistrza Miasta Malborka uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce (min. 5,3 ) i odznaczyli się wzorowym zachowaniem w I semestrze. Z naszej szkoły nagrodzonych stypendiami zostało pięcioro uczniów: Kratewicz Adrianna 5,36 [IVb] Krzemianowska Magdalena 5,36 [Vb] Neubauer Marcel 5,45 [VIa] Gawryluk Amelia 5,36 [VIIa] Sidor Julia 5,36 [VIIa]. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Wielkie brawa! Warto nadmienić, że muzycznie galę uświetnił szkolny zespół wokalny – ,,Canto’’.