Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Nasi reprezentanci z wysokimi lokatami w zawodach sportowych

W dniu 5.10.2018 r. na obiekcie sportowym malborskiego OSiR odbyły się mistrzostwa miasta szkół podstawowych w unihokeju chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięły drużyny z szkół podstawowych Malborka ze wszystkich roczników (kl. V-VI i VII-VIII). Turniej został rozegrany w hali sportowej przy ulicy Targowej. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym. Nasze ekipy spisały się bardzo dobrze, w zawodach zajmując wysokie lokaty. Młodsze dziewczęta z klas V-VI uzyskały III miejsce, a starsze dziewczęta zadowoliły się IV lokatą. W październiku ( 9.10.18 ) odbyły się też, jesienne biegi przełajowe w sztafetach o mistrzostwo Malborka i Powiatu. Nasz zespół lekkoatletyczny z powodzeniem wziął udział w sztafetowych biegach przełajowych. I tak zespoły dziewcząt z klas V-VI i VII-VIII zajęły II lokaty, a chłopcy zajęli miejsce tuż za podium. Opiekunem zespołu byli p: Marzena Kratewicz, Mirosław Cieślik i Grzegorz Esz. Organizatorzy przygotowali piękne puchary dla drużyn. Naszym zespołom – gratulujemy!

Data dodania: 2018-10-11 12:17:50
Data edycji: 2018-10-15 13:12:10