Nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Panująca, światowa pandemia koronowirusa spowodowała wiele zmian w naszym życiu. Jak pamiętamy od 12 marca br. zajęcia dydaktyczne w szkołach zostały zawieszone. Odbywało się nauczanie zdalne. W związku z tym, oficjalne zakończenie roku szkolnego uczniów klas 0 - VIII również nie mogło się odbyć tak, jak bywało dotychczas. Zastosowano zalecane obostrzenia. Uroczystość pożegnania naszych uczniów odbyła się w kilku turach, na boisku szkolnym, podzielonych na pół godzinne odstępy pomiędzy rocznikami szkolnymi. Rodzice i opiekunowie mogli obserwować swoje pociechy, jak odbierają świadectwa i nagrody zza siatki okalającej szkolne boisko. Jako ostatni świadectwa odbierali absolwenci klas ósmych. Wszyscy wierzymy, że z pozostałymi uczniami spotkamy się we wrześniu w tradycyjnych warunkach nauki i pracy.   Wszystkim uczniom, życzymy wesołych wakacji :)

Data dodania: 2020-06-26 16:19:15
Data edycji: 2020-06-26 16:41:47