Opracowywanie książek w bibliotece z programu NPRC

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” jest uchwalonym przez rząd programem wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w kraju poprzez wzmacnianie roli bibliotek szkolnych i wspierania czytelnictwa uczniów. W końcu 2017 roku został opracowany i złożony wniosek do organu prowadzącego szkołę. Po weryfikacji wniosku bibliotecznego, zostaliśmy zakwalifikowani do programu . Z tego tytułu na zakup nowości książkowych otrzymaliśmy 15 000zł. Dzięki temu szkolna biblioteka wzbogaciła się o ponad 600 pozycji wydawniczych. Wśród książek są tytuły szczególnie poszukiwane przez szkolnych czytelników – nowości, literatura młodzieżowa, komiksy, fantastyka, przygodowe, a także wznowienia. W tej chwili trwa ich opracowywanie w naszej bibliotece.

Data dodania: 2018-11-30 09:08:17
Data edycji: 2018-11-30 09:09:56