Pierwsze miejsce w Kulturalno-Sportowym „Zdrowo, muzycznie i fantastycznie” !!!

Pierwsze miejsce w Kulturalno-Sportowym „Zdrowo, muzycznie i fantastycznie”  !!!

„Zdrowo, muzycznie i fantastycznie „ – pod takim hasłem odbywał się w czwartek, 28 marca Malborski Festiwal Kulturalno – Sportowy zorganizowany przez II Liceum Ogólnokształcące w ramach Malborskiego Budżetu Obywatelskiego Junior dla uczniów malborskich podstawówek. Nasza drużyna, w składzie Amelka Gawryluk, Zuzia Godek, Amelka Łaszewska, Weronika jabłońska, Natalia Warchhold i Stasiu Siuciak (jedyny chłopak biorący udział w tej imprezie, ponieważ w pozostałych, trzech 6-osobowych drużynach z innych występowały tylko dziewczyny) –była tego najlepsza i zdobyła I miejsce. Podczas imprezy przedstawiliśmy scenkę teatralną dotyczącą higieny osobistej i zdrowia, do której uczniów przygotowała pani Monika Pozorska i rozegraliśmy 4 konkurencje – zaczynając od quizu „Jak dużo wiesz o zdrowym trybie życia?”, poprzez wykonanie plakatu promującego zdrowie, przygotowanie smacznej i zdrowej sałatki oraz pokonanie toru przeszkód z zawiązanymi oczami. W przerwach między konkurencjami występowali uczniowie szkoły średniej, można było zjeść zdrowe przekąski i owoce oraz obejrzeć pokaz pierwszej pomocy. Impreza była świetnie zorganizowana, wszyscy zawodnicy super przygotowani, ale to naszym uczniom udało się wygrać i zdobyć fajne nagrody. Gratulujemy drużynie i jej opiekunowi, pani Bożenie Wereszczyńskiej.

Link do innych fotek - http://82-200.pl/3438,Drugi-MBOJ-2019-byl-zdrowy-muzyczny-i-fantastyczny.html

Data dodania: 2019-03-28 21:07:58
Data edycji: 2019-03-28 22:05:27