Pierwszy dzień wiosny klas 0-III

Tego dnia każda z klasa 3 b ubrała się w barwne stroje i przedstawiła wraz z paniami wychowawczyniami fragment wierszyka ,,Ptasie radio'' i w ten oto sposób żegnano zimę, a witano w klasie wiosnę. Młodsze dzieci tj. klasa ,,0’’ po wykonaniu wiosennych wianków, udała się na plac Kazimierza Jagiellończyka w celu pożegnania ,,mroźnej'' zimy. W innych klasach odbyły się konkursy ekologiczne, w których mali uczniowie mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami manualnymi, tworząc malowane, wiosenne obrazki. ,,Odejdź od nas zimo, już na Ciebie czas, Żebyś sobie poszła daleko za las - Wiosno Witaj wśród nas''.

Data dodania: 2019-03-22 08:47:09
Data edycji: 2019-03-22 09:06:02