Podziękowanie od serca za „paczkę serca” trafiły do wolontariuszy z „dziewiątki''

Grupa wolontariuszy z „Drużyny serca”, działająca przy Szkole Podstawowej nr 9 w Malborku pod opieką Moniki Pozorskiej zorganizowała akcję „Paczka serca”, w ramach której każda klasa przygotowała w formie prezentu pod choinkę produkty spożywcze i środki czyszczące dla rodzin w potrzebie z terenu Malborka. To wielki dar miłosierdzia i zaangażowania wolontariuszy, którzy dźwigali ciężkie kartony dostarczając je pod wyznaczony adres. „Jeszcze nigdy w życiu nie miałam Takiego Mikołaja!” – niech słowa obdarowanej paczką serca starszej pani staną się mottem ludzi dobrej woli. - To jest prawdziwa magia świąt! – podsumowały akcję dzieci z naszej „dziewiątki”.

Data dodania: 2019-01-04 08:23:32
Data edycji: 2019-01-07 10:14:14