Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku Imienia Kazimierza Jagiellończyka

Pomagamy zwierzaczkom – dla ,,Reksa’’

Samorząd uczniowski "dziewiątki" przekazał Stowarzyszeniu Reks to, co udało się zgromadzić podczas szkolnej zbiórki. Uczniowie naszej szkoły, jak i nauczyciele chętnie pomagają o czym świadczy ilość zebranej karmy. Przekazaliśmy stowarzyszeniu ponad 100 kg suchej karmy, ponad 20 kg puszek, duże ilości innych smakołyków np. saszetek i innych małych opanować z karmą. Oprócz tego było też wiele akcesoriów - obroże, smycze, miski, zabawki oraz koce, śpiwory. Wszystko to na pewno pomoże podopiecznym Reksa na przetrwać zimę. Nie była to nasza jednorazowa akcja i na pewno ją powtórzymy. A od poniedziałku zbieramy "Górę grosza".