Przegląd Pieśni Patriotycznej klas 0-III

W dniu 8 listopada w murach szkoły wybrzmiały przepiękne pieśni i piosenki żołnierskie podczas Przeglądu Pieśni Patriotycznej klas 0-III. Przegląd zorganizowany został dla uczczenia 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Celem tego szkolnego wydarzenia była popularyzacja utworów muzycznych związanych z historią naszego kraju. Nasi mali uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowali się do klasowych występów na scenie. O przepiękne prezentacje, flagi, kotyliony i dodatkowe rekwizyty zadbały wychowawczynie klas. Prócz tego korytarze szkolne ozdobiono biało - czerwonymi akcentami.

Data dodania: 2019-11-08 12:51:38
Data edycji: 2019-11-08 12:59:49