Przygotowania uczestników do konkursu BRD

Przygotowanie reprezentacji naszej szkoły do konkursu ,,Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego’’- etapu miejskiego. Celem konkursu BRD jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa dzieci poprzez: popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu oraz popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zagadnienia, które będą czekały na uczestników to: Znajomość przepisów ruchu drogowego dotyczących pieszych i rowerzystów oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Trzymamy kciuki, konkurs – testy i praktyka, już niebawem ( sobota ) w murach Szkoły Podstawowej Nr 2. Opiekunem zespołu jest p.Grzegorz Esz i p.Luba Basiak-Deptuła.

Data dodania: 2019-04-04 12:35:15
Data edycji: 2019-04-04 12:36:53