"RAZEM DLA HANI"

DNIA 17.11.2018r. (sobota) w godz. 12.00-14.00 na PLACU JAGIELLOŃCZYKA przy ul. KOŚCIUSZKI w MALBORKU ODBĘDZIE SIĘ WIELKI FESTYN dla HANUSI pod hasłem "RAZEM DLA HANI". Z CAŁEGO SERDUSZKA ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZNAJOMYCH I ICH ZNAJOMYCH. Będziemy mieli okazję podziwiać na scenie przepięknie śpiewające i tańczące maluchy z Przedszkola nr 5 w Malborku, wspaniałe dziewczynki z zespołu 'Bursztynki". Kolorowe balony, które fruną wprost do nieba będą atrakcją festynu. Każdy będzie mógł mieć taki balonik. Nie zapomnieliśmy też o tym, że dziewczynki i chłopcy chcieliby w tym dniu pięknie wyglądać- tak więc malujemy buzie. Kto będzie miał ochotę poskakać na trampolinie lub pobawić się w dmuchanym zamku- zapraszamy! Na festynie będzie można również zamówić sobie piosenkę na życzenie i w rytm muzyki radośnie poskakać.Będzie też wata cukrowa, popkorn, pyszna grochówka, smaczne ciasta, gorąca kawa i wiele, wiele innych atrakcji. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć i że w tym dniu będziecie razem z nami, za co z góry z całego serca dziękujemy.

Data dodania: 2018-11-13 14:28:17
Data edycji: 2018-11-13 15:19:46