ROWERIADA - Ruch to zdrowie

ROWERIADA -  Ruch to zdrowie

Zadaniem Szkoły Promującej Zdrowie jest propagowanie zdrowego stylu życia, spędzania wolnego czasu aktywnie na świeżym powietrzu. W ramach współpracy z Oddziałem Przewodnickim PTTK w Malborku uczniowie naszej szkoły z opiekunem Mirosławem Cieślikiem wzięli udział w VI Rowerowym Turnieju Turystyczno - Krajoznawczym "Roweriada". W ramach turnieju odbyły się 3 konkurencje: rajd rowerowy po Parku Północnym ok. 10 km, jazda sprawnościowa oraz test historyczno - turystyczno - krajoznawczy ze znajomości miasta Malborka i okolic. Nasi uczestnicy z radością, ale i w skupieniu wykonywali zadania turniejowe. Dopisała nie tylko humory, ale i pogoda. Na szczęście też nie ma co narzekać. Konrad Janusz zdobył I miejsce w konkursie krajoznawczym.