Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku Imienia Kazimierza Jagiellończyka

Rozlosowano drużyny na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej klas IV-VII

25 maja w bibliotece szkolnej zostały rozlosowane zespoły klasowe - kraje na ,,Dzień Sportu’’, który odbędzie się w dniu 8 czerwca na obiekcie piłkarskim OSiR Malbork. Finał piłkarski, szkolnych rozgrywek – Mistrzostw Świata klas szkolnych IV-VI, również odbędzie się na malborskich ,,piaskach''. Do szkolnego współzawodnictwa zgłosiło się 12 reprezentacji klas. Komisja szkolna ( Julia Sidor i Amelia Gawryluk ) bacznie obserwowała wylosowanie krajów przez kapitanów drużyn klasowych w tym takich nietuzinkowych ekip, jak np. Iran czy Islandia.

Uczestnikom międzyklasowych mistrzostw życzymy zwycięstwa w widowiskowym finale!