Świąteczne kolędowanie

Tradycją naszej szkoły było świąteczne kolędowanie na dziewiątkowej scenie. Niestety z racji pandemii nie jest to możliwe. Mimo to, nasi chętni uczniowie w zaciszu domowym nagrali filmiki ze swoimi kolędami i pastorałkami, przesyłając je do nauczyciela muzyki - pana Łukasza Rosiaka. Nie zabrakło takich kolęd i pastorałek jak : Bóg się rodzi, Przybieżeli do Betlejem, Wśród nocnej Ciszy, Pójdźmy wszyscy, Do szopy, Cicha noc, Last Christmas, We wish You a Marry Christmas i wielu innych. Uczniowie śpiewali oraz grali na instrumentach, m.in. na flecie, akordeonie, gitarze i keyboardzie. W świątecznych kolędowych nastrojach, artyści podzielili się swoim talentem muzycznym z najbliższymi.

Data dodania: 2020-12-22 12:02:54
Data edycji: 2020-12-22 12:04:15