Szkolny bal karnawałowy klas 0 - III

Przez dwa dni w naszej szkole trwały zabawy karnawałowe, klas 0 – III. W tych dniach dolny korytarz szkolny zamienił się w krainę pełną wróżek, magów, czarodziejów, indian, rycerzy, batmanów i innych postaci bajkowych. Swoje piękne stroje uczniowie przygotowali specjalnie na szkolny bal, ale już od rana najmłodszych ,,karnawałowiczów’’ można było zauważyć na korytarzach szkoły. Późnym popołudniem przy dźwiękach radosnej muzyki serwowanej przez zaproszonych animatorów (przebranych za pluszaki ) dzieci mogły potańczyć ze szkolnymi przyjaciółmi. Karnawał jest ściśle związany z tańcem, więc nie mogło jego zabraknąć również w naszej szkole. Celem balu było zapoznanie najmłodszych uczniów z tradycją zabawy karnawałowej i zachęcenie do jej kultywowania.

Data dodania: 2019-02-04 12:23:47
Data edycji: 2019-02-07 10:52:27