Szkolny konkurs ,,Mam Talent'' na Dzień Wiosny

Z okazji ,,Święta Wiosny’’ dnia 21.03.2019r. w naszej szkole odbył się konkurs "Mój talent". Chętni uczniowie z klas IV - VIII zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, plastyczne przed całą społecznością szkolną zebraną pod sceną na holu głównym. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, i odkrywanie nowych talentów oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Występy uczestników oceniała ,,dziewiątkowa’’komisja w składzie której zasiedli nauczyciele: Łukasz Rosiak, Jolanta Rodziewicz-Klawińska i Lidia Murawska. Nad całością czuwała pani Ewa Lemańczyk opiekun Samorządu Uczniowskiego. Mimo towarzyszącej występom tremy, wszyscy konkursowicze spisali się znakomicie wykazując przed publicznością, swój nieprzeciętny talent. Zwycięzcy – I miejsce Karina Tetkowska, II miejsce Julia Gwiazdowska, III miejsce Paweł Kremp - otrzymali piękne dyplomy i puchary. Wielu uczestników wyróżniono. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym szkolnym konkursie.

Data dodania: 2019-03-21 13:09:51
Data edycji: 2019-03-22 08:21:23