Szkolny konkurs pt. ,, Najpiękniejsza dynia''

W naszej szkole odbył się dzisiaj konkurs dla klas IV-VIII na najpiękniejszą dynię. Do ostatnich dni października uczniowie mogli składać swoje prace konkursowe w gabinecie nr 4. Celem konkursu było rozwijanie w formie plastycznej inwencji twórczej uczniów, a także popularyzacja samej dyni i jej walorów żywieniowych oraz dekoracyjnych . Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy z dyni. Komisji trudno było wybrać tę najpiękniejszą i najciekawszą dynię, gdyż wszystkie dynie były śliczne - wydrążone w różnorodny sposób i przystrojone różnymi elementami dekoracyjnymi. Komisja przyznała dyplomy trójce twórców i wyróżniła kilka prac. W nagrodę uczniowie otrzymali słodki upominek. A piękne dyniowe prace można oglądać na I piętrze szkoły.

Data dodania: 2018-10-31 13:13:42
Data edycji: 2018-10-31 21:08:30