Szkolny mistrz sałatki - konkurs

W środę 14 listopada w ramach projektu "Trzymaj formę" realizowanego we współpracy z PSSE w Malborku odbył się w naszej szkole konkurs pod hasłem "Szkolny mistrz sałatki" . Uczestnikami byli uczniowie klas V - VIII. Tak jak w poprzednich latach cieszył się on dużym powodzeniem i w konkursowe szranki stanęło 18 par. Oceniane było: wybór składników, praktyczne przygotowanie sałatki, smak i walory estetyczne, kolorystyka, omówienie składu sałatki z wyróżnieniem wartości odżywczych oraz dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Wybór najlepszej, najsmaczniejszej, najzdrowszej i najładniejszej sałatki nie był łatwy. Po degustacji, wysłuchaniu omówienia każdej grupy i burzliwej dyskusji komisja wybrała tę jedną, której wykonawcy (męska drużyna) będą reprezentowali szkołę na III Malborskim Festiwalu Zdrowia.

Data dodania: 2018-11-20 21:41:28
Data edycji: 2018-11-20 22:07:50