Tak wyglądał wakacyjny remont w szkolnych klasach

Wakacje nie dla wszystkich oznaczał czas odpoczynku. Tuż przed końcem letnich wakacji, zakończyły się szkolne remonty klas. We wrześniu uczniowie najmłodszych roczników, mogą więc przecierać oczy ze zdumienia wkraczając w progi klas nr 20, 24. Klasy te zostały gruntownie odświeżone, wymalowano ściany i położono nowe podłogi. W klasie nr 13 zawieszono nową specjalną ceramiczną tablicę. Kończy się też praca konserwatorska podłogi na górnym korytarzu szkoły. Prace nie ominęły także sali klasy ,,0’’, którą gruntownie wyremontowano, zmieniając stare wysłużone panele podłogowe na nowe. To tylko niektóre z robót wykonanych w budynku Szkoły Podstawowej nr 9.

Data dodania: 2018-08-29 16:00:26
Data edycji: 2018-08-31 15:21:37